Vairuotojai norintys daugiau praktiškumo, gali rinktis „RS6“ universalą, o ties, kuriems labiau rūpi stilius – keturių durų kupė „RS7“. Tai skonio arba poreikių reikalas. Tuo metu norint padidinti šių automobilių variklio galią, „StartLine Motors“ siūlo identiškas galimybes.  

Į abu modelius (C7/4G „RS6“ ir 4G8 „RS7“) montuojamas identiškas 4.0 l darbinio tūrio, V formos, 8 cilindrų benzininis variklis su dviem turbinomis. Abiejuose automobiliuose toks pats ir standartinis jų galingumas – 550 arklio galių ir 700 Nm sukimo momentas.  


Tokia pati ir šių automobilių varančioji pavara – „Quattro“ visų varančiųjų ratų sistema ir aštuonių pavarų ZF gamybos automatinė pavarų dėžė. Toks derinys, tiek „RS6“, tiek ir „RS7“, nuo 0 iki 100 km/val. leidžia įsibėgėti per 3,9 sekundės.  


Abu automobiliai debiutavo 2013-iais, o jų pasiekiami rodikliai ir šiandien jiems leidžia būti labai greitais palyginus su naujausiais modeliais. Tačiau „StartLine Motors“ pagalba, „RS6“ ir „RS7“ gali būti paversti vienais greičiausių automobilių pasaulyje.

Pirmas skyrius

Dvigubas galios padidėjimas

Kad pastebimai padidėtų galia, šiems modeliams pakanka atlikti pirmo lygio galios didinimo darbus, kurių metu perprogramuojamas variklio valdymo kompiuteris ir išnaudojamas gamyklinis resursas. Po šių darbų „RS6“ ir „RS7“ variklio galia padidėja iki 650 arklio galių, o sukimo momentas padidėja iki 800 Nm. 


Pasirinkus antro lygio modifikacijas, variklio galią galima padidinti iki 720 arklio galių, o sukimo momentas padidinamas net iki 1000 Nm. Norint tokių galios parametrų, teks modifikuoti oro įsiurbimo sistemą, išmetimo sistemą ir pagerinti į turbinas patenkančio oro aušinimą. 


Trečio lygio „StartLine Motors“ galios didinimo paketas leidžia pasiekti 800-900 arklio galių ir 1100 Nm sukimo momentą. Tokiu atveju modifikacijų sąrašą teks papildyti naujomis, didesnio našumo turbinomis bei didesnio našumo degalų siurbliais. 

Galiausiai, norintiems išnaudoti visą „RS6“ ir „RS7“ potencialą, siūlomas ketvirto lygio galios didinimo lygis, kuris, priklausomai nuo biudžeto, leidžia pasiekti 1000-1200 arklio galių ir 1100-1200 Nm sukimo momentą.  
Jei klientui pakanka 1000 arklio galių, tuomet pakanka sustiprinti pavarų dėžę, o standartiniai variklio mazgai pakankamai tvirti. Jei siekiama maksimalaus rezultato, būtina atlikti daugiau pakeitimų, kurie susiję tiek su varikliu (švaistikliai, įdėklai, stūmokliai), tiek ir su varančiąją pavara (priekinis ir galinis reduktoriai, pusašiai). 


Didinant „RS6“ arba „RS7“ variklio galią, „StartLine Motors“ atliko daugybę bandymų lenktynių trasose, kur buvo išbandytas ne tik modifikacijų efektyvumas, bet ir tvirtumas. Visi automobilių modifikavimo darbai atliekami „StartLine Motors“ dirbtuvėse, o patyrę specialistai automobilio galingumą padidins atsižvelgiant į asmeniniu klientų poreikius.


KOMENTARAI


Prisijungti su
Įrašyk komentarą

 


Ar Jūs įsitikinęs jog norite ištrinti šį komentarą?


Ne, atšaukti
Taip, ištrinti