Skyriai

Visapusiškas variklių galios didinimas, remontas ir automobilių aptarnavimas yra sritys, kuriose „StartLine Motors“ savo klientams gali pasiūlyti aukščiausią kokybę ir geriausią rezultatą. Sukaupta didelė darbo su įvairiais automobiliais ir jų galios didinimu patirtis, leidžia klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo reguliaraus aptarnavimo iki individualių detalių projektavimo ir gamybos.

Pirmas skyrius

Aptarnavimas

Kiekvienas automobilis turintis vidaus degimo variklį, nepriklausomai nuo jo galingumo, reikalauja reguliarios priežiūros atliekant tepalų, kitų skysčių ir filtrų keitimą. Tačiau ne visiems automobiliams tokie darbai atliekami paprastai, nes kartais reikia turėti specifinius įrankius ir žinoti tam tikrus niuansus, kurie leidžia darbus atlikti kokybiškai ir teisingai.

„StartLine Motors“ savo klientams gali pasiūlyti pilnavertę įvairių automobilių priežiūrą. Serviso skyriuje yra visa reikalinga įranga norint aptarnauti greičiausius ir galingiausius „Audi“, BMW, „Mercedes-Benz“, „Nissan“ ir kitų gamintojų modelius. Patyrę darbuotojai užtikrina, kad visi procesai bus atlikti profesionaliai ir tinkamai.

Sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti ne tik puikią darbų kokybę, bet ir konkurencingas paslaugų kainas, o darbas su įvairiais automobiliais ir nuolatiniai įvairių komponentų bandymai leidžia pasiūlyti tinkamiausius konkretiems modeliams skirtus produktus. 

Automobiliams, kuriems „StartLine Motors“ padidina variklio galią, pasiūloma geriausia reguliarių aptarnavimų programa ir parenkamos tokios priemonės, kurios užtikrina geriausias svarbiausių automobilio komponentų darbo savybes.

Antras skyrius

Modifikavimas

Variklio galios didinimas ir modifikavimas skirstomas į kelis lygius. Pavyzdžiui, pirmasis lygis leidžia išnaudoti visą gamintojo paliktą rezervą ir galią padidinti neatliekant jokių mechaninių pakeitimų ir modifikacijų, įrašant tik naują variklio valdymo programą. 

Antrasis lygis leidžia pasiekti dar didesnį galingumą, tačiau tai pasiekiama keičiant tam tikrus komponentus. Dažniausiai vietoje gamyklinės sumontuojama nauja, didesnio pralaidumo išmetimo sistema, atliekami oro įsiurbimo sistemos pakeitimai. Priklausomai nuo konkretaus modelio, gali būti atliekama ir daugiau ar kitokio tipo modifikacijų. 

Trečiojo lygio galios didinimas reikalauja dar didesnių mechaninių pakeitimų. Originalios variklio detalės keičiamos naujomis, tvirtesnėmis. Pavyzdžiui, dažniausiai keičiami švaistikliai, stūmokliai, alkūninis velenas, įdėklai, didinami vožtuvų kanalai ir sumontuojami nauji vožtuvai, originalios turbinos keičiamos naujomis, galinčiomis užtikrinti didesnį efektyvumą. Kai kuriems automobiliams reikia atlikti ir aušinimo sistemos modifikacijas, ne retai didinamas degalų sistemos našumas.

Visa tai, pradedant minimaliais mechaniniais pakeitimais, baigiant pilnomis variklių ir kitų sistemų modifikacijomis atliekamos „StartLine Motors“ servise ir dirbtuvėse. Moderni ir tiksli įranga, naudojama profesionalų, padeda atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus. Tokios galimybės leidžia visus darbus atlikti greičiau ir optimizuoti kliento išlaidas.

Trečias skyrius

Projektavimas ir gamyba

Daugybės metų patirtis didinant variklių galingumą leido išbandyti įvairių gamintojų detales ir kiekvienam automobilio modeliui parinkti geriausiai kainos, kokybės ir patvarumo santykį atitinkančią produkciją. 

Tačiau kartais, net ir puikiai visame pasaulyje žinomų gamintojų produkcija gali užtikrinti maksimaliam ir efektyviam galingumui pasiekti reikiamus parametrus, arba negali užtikrinti pakankamo tvirtumo, kai siekiama maksimalaus galingumo.

Spręsdami tokias problemas, „StartLine Motors“ specialistai analizuoja surinktus duomenis ir atsižvelgiant į tai suprojektuoja bei pagamina naujas detales, kurios išbandomos realiomis sąlygomis. Tai leidžia klientams pasiūlyti geriausią kokybę ir efektyviausią galios panaudojimą maksimaliems rezultatams.

Ketvirtas skyrius

Pavarų dėžių modifikavimas

Didinant variklio galingumą, negalima pamiršti to, kad su padidėjusiu pajėgumu turi susitvarkyti ir pavarų dėžė. Dažniausiai, atliekant pirmo ir antro lygio galios didinimo darbus, pakanka perprogramuoti pavarų dėžės valdymo kompiuterį ir pašalinti elektroninius sukimo momento ribotuvus. Neatlikus šių darbų, negalima pilnavertiškai išnaudoti ir mėgautis padidėjusiu variklio galingumu. 

Tačiau tai ne visada yra paprasta užduotis, nes norint pašalinti ribotuvus ir pakeisti pavarų dėžės valdymo programas reikia apeiti gamintojų sukurtus užraktus. „StartLine Motors“ ne kartą teko susidurti su situacijomis, kai reikėjo atlikti šiuos žingsnius ir būti pirmiesiems regione, o kartais ir Europoje, kuriems pavyksta pašalinti kliūtis trukdančias keisti pavarų dėžių veikimo parametrus.

Įgyvendinant trečio lygio variklio galios didinimo projektus, dažniausiai peržengiamos ribos, kurias gali atlaikyti standartinės pavarų dėžės, todėl reikia atlikti ne tik programinius, bet ir mechaninius jų pakeitimus. Šie darbai taip pat atliekami „StartLine Motors“ dirbtuvėse, kuriose reikalingi komponentai pakeičiami, kad būtų užtikrintas efektyvus variklio galios išnaudojimas ir patikimumas.

Taip pat, turėdami visas reikalingas priemones ir patirtį, galime atlikti ir standartinių pavarų dėžių remonto darbus. Kartais dėl tam tikrų techninių niuansų ar gamintojų paliktų trukumų, pavarų dėžės sugenda standartiniams automobiliams, kuriems neatliktos jokios modifikacijos ir galios didinimo darbai. Atliekant remontą, galima ne tik sutvarkyti, bet ir sustiprinti problematiškas vietas, kad gedimai nesikartotų.


KOMENTARAI


Prisijungti su
Įrašyk komentarą

 


Ar Jūs įsitikinęs jog norite ištrinti šį komentarą?


Ne, atšaukti
Taip, ištrinti