Skyriai

Jei prie „Mercedes-Benz“ pavadinimo matomas AMG prierašas, tai sufleruoja tik viena – prieš akis galingiausia ir sportiškiausia modelio versija. W213 kėbulo indeksu pažymėtas „E63 S AMG“ standartiškai turi daugiau nei 600 arklio galių ir šį vidutinės klasės sedaną paverčia greitu ir galingu automobilių. Tačiau „StartLine Motors“ gali pasiūlyti dar daugiau.

Pirmas skyrius

Galimybė pasiekti daugiau nei 1000 arklio galių


Standartinis „Mercedes-Benz E63 S AMG“ į priekį yra varomas V formos, 8 cilindrų benzininio variklio su dviem turbinomis, kurio galia siekia apie 610 arklio galių. 

Norint pagerinti standartinio „E63 S AMG“ galios ir dinaminius parametrus, tai galima padaryti atlikti pirmojo lygio modifikaciją. Tik programiniu būdu pakeitus variklio valdymo kompiuterio parametrus variklio galią galima padidinti iki 740 arklio galių. Ši riba pasiekiama neatliekant jokių mechaninių pakeitimų, išlaikant visas standartines ir originalias sistemas.  

Jei tiek per mažai, „StartLine Motors“ siūlo antro lygio galios didinimo programą, kuria pasiekiama 780 arklio galių. Tai reikalauja atlikti tam tikrus mechaninius pakeitimus. Vienas svarbiausių dalykų – oro įsiurbimo sistemos modifikavimas. Standartinę išmetimo sistemą pakeitus našesne, galima ne tik pridėti daugiau galios, bet taip pat pakeisti variklio skleidžiamą garsą ir taip dar labiau sustiprinti sportiško važiavimo pojūtį. 

„Stage 2+“ paketas variklio galingumą leidžia padidinti iki 800 arklio galių. Prie jau išvardintų pakeitimų, būtina sumontuoti našesnes turbinas. Tačiau šis žingsnis suteikia potencialo, atlikus kelias papildomas modifikacijas, pasiekti ir 1000 arklio galių, o tai yra ir standartinių variklio mazgų atlaikoma riba.  

Norintiems maksimalaus rezultato, siūlomas „Stage 3“ galios didinimo lygis. Standartinius švaistiklius, stūmoklius  pakeitus tvirtesniais, su „E63 S AMG“ galima žengti į 1000+ arklio galių zoną ir pasiekti dinamines savybes, leidžiančias mėgauti vienu greičiausių vidutinio dydžio sedanų pasaulyje.

MB E63 S AMG Stage 1 (750 AG) akceleracija

Type text here

MB E63 S AMG Stage 2 (800 AG) akceleracija

MB E63 S AMG Stage 3 (930 AG) akceleracija

MB E63 S AMG Stage 4 (1050 AG) akceleracija

Antras skyrius

Pavarų dėžės apribojimų šalinimas

Į „E63 S AMG“ montuojama „AMG SPEEDSHIFT MCT“ automatinė, devynių pavarų greičių dėžė. Tai greita ir tvirta pavarų dėžė, galinti susitvarkyti su dideliu sukimo momentu. Tačiau atliekant bet kurio lygio galios didinimo darbus, būtina pašalinti elektroninius ribotuvus, o „Stage 3“ modifikacijos, reikalauja ir mechaninių pavarų dėžės sustiprinimų perkopus 1000 Arklio galių barjerą.

Kalbant apie „Mercedes-Benz“ automobilių galios didinimą, dažniausiai susiduriama su sklandžiu pavarų dėžės darbu, kai ženkliai padidėja sukimo momentas. Daugelis tobulinimo meistrų nelabai pajėgūs tinkamai suprogramuoti šių automobilių TCU arba tokios galimybės visiškai neturi, o neatliekant šių darbų automatinės pavarų dėžės frikciniai elementai tiesiog sudega.

Visa tai reikalauja ne tik investicijų, bet ir išmanymo bei tinkamų daro įrankių. „StartLine Motors“ visas modifikacijas atlieka savo dirbtuvėse, o tai leidžia darbus atlikti ne tik greitai, bet ir užtikrinant aukščiausią kokybę. 


KOMENTARAI


Prisijungti su
Įrašyk komentarą

 


Ar Jūs įsitikinęs jog norite ištrinti šį komentarą?


Ne, atšaukti
Taip, ištrinti